Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej / Wydział Inżynieryjny

Wnętrza publiczne - Architektura wnętrz (I stopnia, st)

Poziom kształcenia: wyższe zawodowe (licencjat) Forma studiów: dzienne Profil studiów: praktyczny Czas trwania: 3 lata

   powrót
Spis treści:

Kierunki i specjalności

Jednostki prowadzące

Zapisy

od 2020-05-04 do 2020-10-05 23:59:59

Język wykładowy

polski

Opis

Studia stacjonarne trwają 6 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata.

Profil Wnętrza publiczne (public design, open design, space design, public space design etc.) na kierunku Architektura wnętrz w UTH.

Co raz częściej, przestrzeń miejska kształtowana jest w sposób atrakcyjny wizualnie, miasta decydują się na niestandardowe rozwiązania, aby przyciągnąć nowych mieszkańców. Zarówno prywatne jak i publiczne inwestycje realizowane są w bardzo szerokim zakresie, dając projektantom pole do popisu.

Poprzez wybór tego profilu studenci mają możliwość nadania swojemu wykształceniu silniejszego ukierunkowania na projektowanie wnętrz użyteczności publicznej. Duże miasta co raz częściej sięgają po nietypowe rozwiązania, urozmaicające charakter przestrzeni. Mocno rozwijana będzie kreatywność, myślenie ukierunkowane na innowacyjność. Będziesz mógł zrealizować aspiracje artystyczne i wizjonerskie, które w tym zawodzie są niezwykle cenne.

 

UWAGA!

Opłata rekrutacyjna wynosi 85zł  

Zajęcia prowadzone są w Kampusie przy ul. Jagiellońskiej 82F.

Zasady kwalifikacji

Kandydaci na studia w Uczelni Techniczno-Handlowej są przyjmowani bez egzaminów wstępnych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zasady kwalifikacji na studia równoległe

Kandydaci przenoszący się z innych uczelni proszeni są o dostarczenie karty przebiegu studiów do dziekanatu Uczelni.

Wysokość czesnego

760,00 zł miesięcznie (10 rat)

Dodatkowe informacje

Po dokonaniu rejestracji prosimy w ciągu 7 dni o wniesienie opłaty rekrutacyjnej oraz dostarczenie do Biura Rekrutacji dokumentów i podpisanych formularzy rekrutacyjnych. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji: rekrutacja.jagiellonska@uth.edu.pl, (22) 262 88 89.