Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej / Wydział Inżynieryjny

Home design - Architektura wnętrz (I stopnia, nst)

Poziom kształcenia: wyższe zawodowe (licencjat) Forma studiów: zaoczne Profil studiów: praktyczny Czas trwania: 3,5 roku

   powrót
Spis treści:

Kierunki i specjalności

Jednostki prowadzące

Zapisy

od 2020-05-04 do 2020-09-28 11:59:59

Język wykładowy

polski

Opis

Studia niestacjonarne trwają 7 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata.

Ludzie budują domy, kupują mieszkania, są zabiegani, a jednocześnie chcą funkcjonalnie, estetycznie mieszkać i wypoczywać w spokojnym, harmonijnie zaprojektowanym otoczeniu. Potrzebna jest znajomość materiałów, znajomość trendów, czy rozwiązań, więc potrzebują podpowiedzi, której będziesz im w stanie dostarczyć.

Poprzez wybór tego profilu studenci mają możliwość nadania swojemu wykształceniu silniejszego ukierunkowania na projektowanie wnętrz mieszkalnych. Mocno rozwijana będzie kreatywność, myślenie ukierunkowane na innowacyjność. Będziesz mógł zrealizować aspiracje artystyczne i wizjonerskie, które w tym zawodzie są niezwykle cenne.

 

UWAGA!

Opłata rekrutacyjna wynosi 85zł.          

Zajęcia prowadzone są w Kampusie przy ul. Jagiellońskiej 82F.

Zasady kwalifikacji

Kandydaci na studia w Uczelni Techniczno-Handlowej są przyjmowani bez egzaminów wstępnych. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zasady kwalifikacji na studia równoległe

Kandydaci przenoszący się z innych uczelni proszeni są o dostarczenie karty przebiegu studiów do dziekanatu Uczelni.

Wysokość czesnego

760,00 zł miesięcznie (10 rat)

Dodatkowe informacje

Po dokonaniu rejestracji prosimy w ciągu 7 dni o wniesienie opłaty rekrutacyjnej oraz dostarczenie do Biura Rekrutacji dokumentów i podpisanych formularzy rekrutacyjnych. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rekrutacji: rekrutacja.jagiellonska@uth.edu.pl, (22) 262 88 89.